Načítám Akce
akce již proběhla.

účinkují:
František Kinský – mluvené slovo
Matyáš Novák – klavír a mluvené slovo
host: Jana Šrejma Kačírková – soprán

František Kinský, majitel Nového zámku v Kostelci nad Orlicí a charismatický průvodce dokumentárního cyklu Modrá krev, a Matyáš Novák, talentovaný klavírista z Hradce Králové, se poprvé představí ve společném pořadu s názvem Adventní neděle v Novém zámku.
Ze svátečně vyzdobeného rodového sídla kostelecké větve Kinských vás provedou komponovaným pořadem s vyprávěním o adventu, Vánocích a zvycích nejen u nás, ale i v Evropě. Matyáš Novák zahraje výběr českých i světových vánočních koled, melodií a písní různých žánrů ve svém vlastním aranžmá. V každém ze čtyř dílů vás čeká malé překvapení.

Hostem pořadu o zlaté a stříbrné neděli bude čerstvá držitelka v pořadí již třetí Ceny Thálie a sólistka Národního divadla, sopranistka Jana Šrejma Kačírková.

Vánočně laděný program, který v on-line přenosu spojí výrazné osobnosti dvou generací, má oslovit co nejširší publikum. Sledovat jej můžete každou adventní neděli od 14:00 hodin.
(Facebook agentury KINSKÝ Art Media, Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Matyáš Novák Pianist, YouTube kanál Matyáše Nováka).