Načítám Akce
akce již proběhla.

Milí přátelé,
být obklopen hudebními nástroji je pro hudebníka krásná představa. Na veletrhu hudebních nástrojů „PROMUZIKA“ se tato představa stane skutečností. I proto jsem moc rád, že mohu na akci vystoupit a zahrát vám skladby dvou velkých Fandů: letošního oslavence Franze Schuberta a loňského oslavence a mého oblíbence Franze Liszta. Pokud tedy jste fandy obou Fandů či hudby obecně, přijměte srdečné pozvání do areálu firmy PETROF v sobotu 21. května. Společně si užijeme program, který jsme pro vás my hudebníci, ale i vystavovatelé a pořadatelé připravili. Těšíme se na vás!
Matyáš

Veletrh českých hudebních nástrojů
Staňte se součástí jedné z největších přehlídek českých výrobců hudebních nástrojů. Srdečně vás zveme na první ročník veletrhu „PROMUZIKA“, který se uskuteční 20. – 21. května 2022 v industriálních prostorách PETROF Gallery v Hradci Králové.

Veletrh „PROMUZIKA“ se koná pod taktovkou Asociace výrobců hudebních nástrojů (AVHN). Patronem akce je kapela Chinaski. Akce se koná pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka, brig. gen. v.v. a primátora města Hradce Králové prof. PharmDr. Alexandra Hrabálka, CSc.

Účinkuje:
Matyáš Novák – klavír